Bilya Dünyası

Hakkımızda

Bilya Dünyası, iki girişimci ortak tarafından kurulmuş olan bir şirket olup kendi alanında Çeyrek asırlık deneyime sahip profesyonel bir rulman tedarikçisi konumundadır.

Üretim ve iş dünyasının en önemlisi olan rulmanlar, günümüzde iş ve üretim dünyasının hızıyla birlikte, hizmetin son kullanıcıya en uygun fiyatlarla ve istenilen zamanda ulaştırılmasını zorunlu kılıyor. Bu durumda üretimin devamlılığı ve hiç bir makinenin ve aracın durdurulmaması, üretim kaybına neden olacak rulman ve güç aktarma ürünlerinin sürekli temininin sağlanması gerekiyor. Tüm bu ihtiyaçlar için geniş ürün gamı, yeterli stok hacmi, konusunda tecrübeli, yeterli teknik bilgiyi verebilecek mühendislik personeli, stokta bulunmayan ürünlere ulaşmanızı sağlayacak, acil ihtiyaçlarınızı karşılayacak süper hızlı işleyen ithalat servisi acil hizmet hattı gerektirmektedir.

Bilya dünyası' nın kapsamındaki marka ve ürüne güçlü stok yapısı, yaygın tedarikçi ve distribütör ağı ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Rulman ve güç aktarma organlarında dünya markalarına tek bir çatı altında sahip olmak için Bursa' nın ve Türkiye' nin benzersiz firması Bilya dünyası ile tanışın...